• owy
Plastikowe Białe Push Przycisk Wyjścia Przełącznik Otwierania Drzwi do Drzwi Dostęp system sterowania E6 modelu Naciśnij, aby otworzyć drzwi Darmowa Wysyłka
zoom_in

Plastikowe Białe Push Przycisk Wyjścia Przełącznik Otwierania Drzwi do Drzwi Dostęp system sterowania E6 modelu Naciśnij, aby otworzyć drzwi Darmowa Wysyłka

€ 4.33

Figurka produktu
check w magazynie

-14.99/piece plastikowe Białe Push Przycisk Wyjścia Przełącznik Otwierania Drzwi do Drzwi Dostęp system sterowania E6 modelu Naciśnij, aby otworzyć drzwi Darmowa Wysyłka O Opinie 1. jesteśmy zobowiązani do zadowolenia. Swoje pozytywne opinie i 5 gwiazdek ocena będą bardzo mile widziane.
2. jeśli nie jesteś zadowolony przez wszelkie środki, proszę dać nam szansę, aby zaoferować państwu właściwe rozwiązanie. Dzięki! O Gwarancji 1. We dać jeden rok gwarancji od daty zakupu.
2. gwarancja nie obejmuje wady spowodowane przez kupującego, jak nadużycia, ogień itp. O Wysyłka1. wysyłamy do Alixpress adres TYLKO. Prosimy upewnić się, że adres w Ali Express Jest dopasowany z twój wysyłka adresem zanim ty płacisz.2. w celu dostawy pakiet szybkie i dokładne, uprzejmie proszę zostawił nam swoje prawdziwe numer telefonu i kod pocztowy, gdy płacisz, mile widziane!3. podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. Proszę sprawdzić w urzędzie celnym w danym kraju ustalać co te dodatkowe koszty będą przed licytować/ zakup.4. jeśli adres jest odludziu DHL/FEDEX szybka wysyłka i chcesz DHL/FEDEX wysyłka, następnie musi zapłacić dodatkowe 40 na odludziu koszt.    Skontaktuj się z Nami 1. jeśli masz jakiekolwiek pytania, Prosimy wysłać wiadomość poprzez Trade manager. Wszystkie wiadomości będzie odpowiedzi w ciągu 24 godzin od Poniedziałku do Soboty.
2. prosimy o kontakt przed opuszczać jakaś negatywną lub neutralną informacje zwrotne lub otwarcie sporów, będziemy pracować z wami, aby rozwiązać wszelkie problemy.

Nazwa marki:
OBO HANDS
Typ artykułu:
Przycisk wyjścia
Numer modelu:
E6 Exit Button for access control
Rozmiar:
86*86*8mm
Material:
plastic
Model name:
E6

Szybkie dostawy w kategorii..