• Sprzedaż
  • owy
Precyzja 0-60 Stopni Regulowany Kąt Bloku Gauge Toolmaker Do Frezowania Wiertarka
zoom_in

Precyzja 0-60 Stopni Regulowany Kąt Bloku Gauge Toolmaker Do Frezowania Wiertarka

€ 27.00 54.84

Figurka produktu
check w magazynie


  Pakunek zawiera :
2 x Metal Sklep Narzędzia
korzystanie z V typ
The wzoru użytkowego jest wykorzystywany głównie do umieszczania circular przedmiotów, takich jak wały, rękawy, dysków, itp, tak, aby znaleźć linia central i wyciągnąć linia central. ogólne V blok jest parę dwa kawałki, dwa kawałki płaskie i V rowka są zainstalowane w szlifowania na zewnątrz. V typu precision blok wielkości wzajemnie między powierzchnią równoległość, perpendicularity błąd w ciągu 0.01mm, centrum samolot linii V groove musi być symetrii w V ramki i dolna powierzchnia i równoległe, współosiowości, równoległość błąd jest w ciągu 0.01mm, V groove szerokość błąd w + 30 ~ + 1 w zakresie. precyzyjnego V blok może być również crossed z V blok z gospodarstwa łuk. cylindrycznej mocowane przedmiotu obrabianego może być mocno na V bloku i obrócone do każdej pozycji.
V typu żelaza poziomie produkcji
zgodnie z normą krajową GB4972-85 żeliwo V ramki, według JB/T8047-95 standardowej produkcji, korzystanie z HT200 materiału, ogólnie sparowane dostaw.
obciążenie wymóg V typu ramki
obciążenie V rama odnosi się do deformacji ugięcia z V typ ramki po waga jednostkowa obszar V typ ramki. ze względu na zrozumienie, możemy rozważyć ciśnienia, że V rama może znieść bez wpływu na normalne korzystanie z V ramki.
dane techniczne :
Model : ZT03-05
materiał : 40 Cr
rozmiar : 35x35x30mm
waga : 746g 

Nazwa marki:
doersupp
Typ:
Części narzędzi ręcznych
Numer modelu:
SKU890761
Is_customized:
Tak
Wykorzystanie:
Domu DIY

Szybkie dostawy w kategorii..