• owy
1 sztuk GENKKY Wymazywalnej Długopis Plastikowe Materiał Naciśnij Styl Magia Żel długopisy szkolne Biurowe Tusz Kolor Czarny Niebieski Pisania Punkt 0.5mm
zoom_in

1 sztuk GENKKY Wymazywalnej Długopis Plastikowe Materiał Naciśnij Styl Magia Żel długopisy szkolne Biurowe Tusz Kolor Czarny Niebieski Pisania Punkt 0.5mm

€ 0.80

Figurka produktu
check w magazynie

-1.23/piece nasze Produkty : używamy prawdziwe zdjęcia, aby pokazać nasze produkty, to, co widzisz, co otrzymasz.błąd rozmiaru +-3 cm jest normalne. efekty świetlne różnica koloru jest normalne.nasze Usługi : możesz porozmawiać z nami na wszelkie pytania poprzez Trade Manager, my odpowiemy ci odpowiedni sposób, jeśli nie są w trybie online, prosimy o kontakt mailowy, będziemy wracać do ciebie w ciągu24 godzin. płatność :
akceptujemy Escrow, karta kredytowa, Visa, mistrz, TTibookers pieniądze. jeśli potrzebujesz płacić nas w inny sposób, proszę skontaktować się z nami poprzez e-mail lub Trade Manager online. przed dokonaniem płatności, proszę dokładnie sprawdzić swoje informacje o dostawie : adres, nazwa, kod pocztowy, numery telefonów itp Termin zwrotów :
w przypadku, gdy otrzymał wadliwy element, klient up to 7 dni od daty otrzymania żądania o zwrot lub wymianę na nowy jeden.
w przypadku, gdy otrzymał niewłaściwy element, rzeczy muszą być zwracane w oryginalnym i nieużywanym stanie i musi być w oryginalnym pudełku i pakowania.
w takim przypadku, prosimy tylko, że skontaktujesz się z nami, dzięki czemu możemy zaradzić sytuacji.twoja satysfakcja jest dla nas ważne i cenimy swój biznes.   

Typ:
Długopis żelowy
Żel pióra atramentu funkcji:
Normalne
Wymazywalnej lub nie:
Tak
Pisanie punkt:
0.5mm
Materiał:
Plastikowe
Nazwa marki:
Genkky
Wykorzystanie:
Biuro i szkoła pen
Żel pióra atramentu typ:
Żel atramentu
Numer modelu:
2538
Colors:
Black Blue
Ink Colors :
Black Blue
Length:
14.5cm
Weight:
11.6g
Packing:
1PCS
Style 1:
Gel Pen For Erasable Pen
Style 2:
Pens For School Office
Style 3:
Can replacement refill
Style 4:
press style Erasable Pen
Style 5:
Take the eraser

Szybkie dostawy w kategorii..