• Sprzedaż
  • owy
Siłowni Podnoszenie Ciężarów Sport Brace Pad Okłady Bandaż Ramiączka Straży Kompresji Brace Wsparcie Kolana
zoom_in

Siłowni Podnoszenie Ciężarów Sport Brace Pad Okłady Bandaż Ramiączka Straży Kompresji Brace Wsparcie Kolana

€ 2.00 2.19

Figurka produktu
check w magazynie

-1.95/piece -4.90/piece -4.27/piece -2.00/piece -3.88/piece Siłowni Podnoszenie Ciężarów Sport Brace Pad Okłady Bandaż Ramiączka Straży Kompresji Brace Wsparcie Kolana   Opis : Materail : włókno Poliestrowe, elastan, nylon Rozmiar : M, L, XLOdpowiednie : Jazda Na Rowerze, boisko sportowe, ochronna ciepło Kolor : Szary/Pomarańczowy/Zielony Zawiera : 1 sztuk Wsparcie Kolana (1 sztuk, nie 1 para) Uwaga : Drogi przyjacielu, cena jest 1 sztuk, tylko na jednym kolana, jeśli chcesz kupić 1 para, można zamówić 2 sztuk, mamy rabat dla 2 sztuk, dziękuję, życzę miłego zakupy! Wysyłka :
Podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. generalnie, będziemy wysyłać rzeczy jak najszybciej po zakończeniu płatności.
Nie możemy zagwarantować czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, broderage opłat, ceł, i podatków dla przywozu do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówił przesyłki.
Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub.
Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych. Rozumiem, że martwisz się o wszelkie możliwe dodatkowych kosztów dla pozycji. W Oparciu O dotychczasowe doświadczenia.
Powroty :
Dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy.
Kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach. jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane. nabywca będzie odpowiedzialna za takie szkody lub straty, i nie będziemy dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy. Kupujący powinien spróbować złożyć reklamację z firmą logistyczną, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty.
Nabywca będzie odpowiedzialny za wysyłek opłat wracać rzeczy. ·

Rozmiar:
L, M, Xl
Wiek:
Dorosłych
Numer modelu:
Elastic Knee Brace Pads
Nazwa marki:
Aolikes
Materiał:
cotton

Szybkie dostawy w kategorii..