• Sprzedaż
  • owy
2018 10 sztuk/paczka Makijaż Fundacja Miękkiej Gąbki Makijaż Powder Smooth Uroda Makijaż Narzędzia Kolor Losowo
zoom_in

2018 10 sztuk/paczka Makijaż Fundacja Miękkiej Gąbki Makijaż Powder Smooth Uroda Makijaż Narzędzia Kolor Losowo

€ 1.00 1.36

Figurka produktu
check w magazynie

Funkcja : 100% nowy i wysokiej jakości. Jakość : 10 Daje bezbłędną fundacja zastosowanie każdy czas. Umieścić makijaż na jak pro-równomiernie rozprowadza makijaż więc nie obszary o zbyt dużo lub zbyt mało pokrycia Kształty są idealne dla wszystkich rodzajów aplikacji makijażu. Każdy gąbki jest ok : 2.25 "x 1.5" x 1.5 "(L x W x H) Produkt jest wielokrotnego użytku jeśli opieką prawidłowo-jeśli stosowany codziennie, zalecamy mycia gąbki często z łagodnym mycia i wyschnięcia. ** Dla najlepszych rezultatów : Mycia gąbki do użytku Materiał : Lateks Zawartość opakowania : 4 XPro Beauty Makeup Blender Foundation Flawless Puff Wielu Kształt Gąbki Lub 10 x Pro Beauty Makeup Blender Foundation Flawless Puff Wielu Kształt Gąbki Wysyłka : Podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. generalnie, będziemy wysyłać rzeczy jak najszybciej po zakończeniu płatności.
Nie możemy zagwarantować czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, broderage opłat, ceł, i podatków dla przywozu do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówił przesyłki.
Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub. 
Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych. Rozumiem, że martwisz się o wszelkie możliwe dodatkowych kosztów dla pozycji. W Oparciu O dotychczasowe doświadczenia. FAQ : 1. czy istnieje tropi liczbę dla mojej pozycji? 
Tak, wysyłamy każde zamówienie z ich Tropić Liczbę, i można zobaczyć przesyłki staus na odpowiedniej stronie internetowej.
2. Is produkt samo jak zdjęcia? 
Tak, wszystkie zdjęcia są prawdziwe. Wzięliśmy tych zdjęć przez nas samych.
3. jaki rozmiar może fit mnie? 
Radzimy spojrzeć na nasze rozmiar sugestia wykres poniżej i nasz produkt tabelę rozmiarów, jeśli są normalne rysunek. Jeśli masz specjalne rysunek, skontaktuj się z nami (powiedz nam swój wzrost i wagę, biust, talii, bioder rozmiar).
4. czy można zadeklarować niższą wartość? 
Tak, zazwyczaj będziemy zadeklarować $10-20 $ dla małych paczek (1-5 sztuk). Jeśli masz specjalny wniosek skontaktuj się z nami.

Kolor:
4 PCS, 10 PCS
Nazwa marki:
MAANGE
Materiał:
Emulsion
Rozmiar:
2.25 x 1.5 x 1.5
Ilość:
10
Typ artykułu:
Kosmetyczne puff

Szybkie dostawy w kategorii..