• Sprzedaż
  • owy
Tactical Gear wyściełane noga kabura pistoletu ukryte kostki futerał pasek pas polowanie saszetka do paska Dropshipping
zoom_in

Tactical Gear wyściełane noga kabura pistoletu ukryte kostki futerał pasek pas polowanie saszetka do paska Dropshipping

€ 4.00 4.07

Figurka produktu
check w magazynie

-4.35/piece -3.96/piece Tactical Gear wyściełane noga kabura pistoletu ukryte kostki futerał pasek pas polowanie saszetka do paska Dropshipping Cechy : Uniwersalny elastyczna do pasuje najbardziej kompaktowych do sub-Compact semi auto handguns : 22 s, 25 s, 380 s, 9mms, nawet compact 40 s i 45 s, 38 revolvers, a nawet 357 może się zmieścić w max (choć duże oprawione lub ciężkiego pistolet zostanie nieporęczne i ciężki na swoje nogi).Materiał : Heavy duty elastyczny z bezpiecznego hakiem i zamknięcie pętli Elastyczne i pasek do ukryte carryŁatwy pull top pasek utrzymuje pistolet zabezpieczone Jest to opłacalne podstawowy projekt kabura dla małych pistoletów5 ''szeroki eastic pasek pasuje do 16'' cali wokół, kiedy zamknięte z haka i pętli Wysyłka :
Podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. generalnie, będziemy wysyłać rzeczy jak najszybciej po zakończeniu płatności.Nie możemy zagwarantować czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, broderage opłat, ceł, i podatków dla przywozu do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówił przesyłki.Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub.
Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych. Rozumiem, że martwisz się o wszelkie możliwe dodatkowych kosztów dla pozycji. w oparciu o dotychczasowe doświadczenia.Powroty : Dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy.
Kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach. jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane. nabywca będzie odpowiedzialna za takie szkody lub straty, i nie będziemy dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy. Kupujący powinien spróbować złożyć reklamację z firmą logistyczną, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty.
Nabywca będzie odpowiedzialny za wysyłek opłat wracać rzeczy. ·

Numer modelu:
Tactical Padded Concealed Ankle Holster Black Hunting Bag Belt
Materiał:
Oxford tkaniny jedwabne
Nazwa marki:
TRUE ADVENTURE
Blind Dropshipping :
Support

Szybkie dostawy w kategorii..