• Sprzedaż
  • owy
Pet Pojemnik Do Przechowywania Żywności Z Dziobka Miarka Zwierzę Suche Żywności Dozownik Seal Klamry Towarów Dla Psów
zoom_in

Pet Pojemnik Do Przechowywania Żywności Z Dziobka Miarka Zwierzę Suche Żywności Dozownik Seal Klamry Towarów Dla Psów

€ 5.00 5.84

Figurka produktu
check w magazynie

Opis Kolor : Biały Materiał : PP Typ artykułu : Do Przechowywania Żywności Zastosowanie Pies Rasy : Uniwersalny Pojemność : 2500 ml Rozmiar : 15 cm/5.91*9 cm/3.54*28 cm/11.02 Grupy Docelowej : Psy Cechy 1. materiał pojemnika jest superior PP materiał, który ma wiele zalet, takich jak bezpieczne i zdrowe, mocne i trwałe, więc to może być stosowany w przez długi czas i nie jest łatwo być uszkodzony. 2. wiadro ciała jest przezroczysty, więc może wyglądać sytuacji żywności wyraźnie. pojemność jest 2500 ml, który jest tak bardzo, że można przechowywać zwierzę suche towarów i innych suchej żywności. w tym samym czasie, projekt podwójnej karty klamra sprawia, że pokrywką silniejsze i uszczelki mocniej, nie trzeba się martwić żywności będzie mokre. 3. projekt przenośnego ręka jest bardzo wygodne. możemy go nosić łatwo, który pozwoli zaoszczędzić wiele wysiłku i przestrzeni. 4. w skłonni duży otwór sprawia dumpingu żywności bardziej wygodne i nie trzeba otworzyć całą top. 5. pokrywa ma wielu funkcji i jest to również skala kubek, który może być obracany do lejek otwarcia spirala uszczelnienia. nadaje się do ergonomiczna konstrukcja z odpinanym rowki i skalę. Szczegóły obrazu U200b Wysyłka : Podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. generalnie, będziemy wysyłać rzeczy jak najszybciej po zakończeniu płatności.
Nie możemy zagwarantować czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, broderage opłat, ceł, i podatków dla przywozu do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówił przesyłki.
Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub. 
Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych. Rozumiem, że martwisz się o wszelkie możliwe dodatkowych kosztów dla pozycji. W Oparciu O dotychczasowe doświadczenia. FAQ : 1. czy istnieje tropi liczbę dla mojej pozycji? 
Tak, wysyłamy każde zamówienie z ich Tropić Liczbę, i można zobaczyć przesyłki staus na odpowiedniej stronie internetowej.
2. Is produkt samo jak zdjęcia? 
Tak, wszystkie zdjęcia są prawdziwe.

Typ:
Psy
Nazwa marki:
hold honey
Objętość:
2.5l
Zastosowanie pies rasy:
Uniwersalny
Typ artykułu:
Przechowywanie żywności
Materiał:
Plastikowe

Szybkie dostawy w kategorii..