• Sprzedaż
  • owy
Hurtownie darmowa wysyłka Naturalne biżuteria =>> Urocze 12-13 MM biały coin pearl stadniny kolczyki
zoom_in

Hurtownie darmowa wysyłka Naturalne biżuteria =>> Urocze 12-13 MM biały coin pearl stadniny kolczyki

€ 9.00 12.35

Figurka produktu
check w magazynie

    wysyłka : po zapłaty jest rozliczane, będziemy zwykle poczta pocztą lotniczą (Hongkong Post/China Post) w ciągu 1-3 dni roboczych. 
mamy przewidzieć, że międzynarodowa dostawa trwa około 15-35 dni roboczych (sob & Sun & Święto państwowe nie są wliczone). jednak, uprzejmie proszę pamiętać, że niektóre kraje mogą wystąpić dłuższy dostawy ze względu na lokalny odprawy celnej.
proszę NIE ZOSTAWIAJ NAS 1 lub 2 ocena opinie ze względu na długi czas wysyłki. po pełnej zapłaty i wysyłane przedmiot w ciągu 1-2 dni. but jakiś czas poczta może będzie mieć problem lub bardzo zajęty. please zrozumiećjeśli twój lokalny zwyczaj jest w trakcie ładowania, podatku lub należności celnych przywozowych, przykro nam, że to nie będzie częścią naszej odpowiedzialności. możesz skontaktować się z lokalnym urzędu celnego, aby zobaczyć dodatkowych kosztów przed złożeniem oferty.proszę zauważyć, że koszty przesyłki opłata każdego elementu liczony jest oddzielnie, oznacza to, że masz również zapłacić za koszty przesyłki opłata za KAŻDY element jeszcze masz łączyć zakupu, jest to najwyraźniej, ponieważ opłata pocztowa jest wprost proporcjonalna do ciężar całego pakietu.INFORMACJE ZWROTNEswój entuzjazm jest najlepszym reklamy I może poprosić o. gdy masz swój nowy element w ręku, proszę wrócić do e Bay wystawić opinię. powiedz mi i innych, co myślisz. aby zobaczyć informacje zwrotne wysłane przez innych klientów, kliknij tutaj :

Kolczyk typu:
Stadniny kolczyki
Typ artykułu:
Kolczyki
Grzywny lub mody:
Moda
Styl:
Klasyczny
Płeć:
Kobiety
Materiał:
Pearl
Metale typu:
Posrebrzane
Kształt 's wzór:
Twarz
Numer modelu:
AAA

Szybkie dostawy w kategorii..