• Sprzedaż
  • owy
2 pc = 1 zestaw Dexe Kolor Włosów Czarne Włosy Szampon 200mlX2 Chiński Lek ziołowy Włosy Suche Bez Zanieczyszczeń 5 minut Białego Na Czarny
zoom_in

2 pc = 1 zestaw Dexe Kolor Włosów Czarne Włosy Szampon 200mlX2 Chiński Lek ziołowy Włosy Suche Bez Zanieczyszczeń 5 minut Białego Na Czarny

€ 12.00 17.72

Figurka produktu
check w magazynie

Opis
Produkt jest nowy włosów-care produkt w formuła naturalne luksusowy Francuski leków ziołowych, opracowany przez Yucaitang Międzynarodowe Centrum Badań na podstawie cech włosów z Orientalne, łącząc międzynarodową zaawansowanych biologicznych włosów-technologii pielęgnacji z wydzielają przepis tradycyjnej Francuski medycyny ekstrakcji. Czarne włosy szampon jest rodzajem szampon, który może farbować włosy w czarny w 5 minut szczególnie descigned, aby twoje włosy czarne i lśniące tylko przez zwykłych proces mycia włosów w łazience. Czarne włosy szampon jest opracowany z nietoksyczny składniki, które odżywiają, ochrony i naprawy głowy. W porównaniu do tradycyjnych do farbowania włosów, to ma tę zaletę, niski koszt, oszczędność czasu i wygody. Składnik : Radix Linderae : Włosy darking i opieki, suplement włosów pigmentacji Żeń-szeń : Włosy darking i opieki, podać swoje DARK i shinny włosów. Ganoderma lucidum : Uzupełnienie pierwiastków śladowych i zapewnić solidną owłosione korzenia. Gingko : Głębokie nawilżanie i opieki, suplement żywienia i wody potrzebna zdrowe włosy. Angelica : Do pielęgnacji włosów i klimatyzacji, zapewniają twój zdrowy i grube włosy. Auberta głównej : Zaciemnienie włosów i opieki, podać swój ciemne i shinny włosów.
Wykorzystanie Step1 : Umieścić na rękawice (w przeciwnym razie paznokcie będzie być barwione szary, mimo, że nie ma wpływu zdrowia)
Step2 : Twoje włosy mokre zarówno z twoich rękach
Step3 : Zetrzeć wody na włosy
Step4 : Wlać dwuskładnikowy butelki z "mycia dla czarnych" przez 1 : 1 na dłoni, wymieszać je delikatnie (ilość wynosi około dwa razy, że z normalnym praniu) Step5 : Niezwłocznie umieścić szampon na włosy i pocierać to aż osiągnie dno włosy, następnie pocierać włosy na 5-10 minut tak, że szampon moistens na dole każdej włosów. Step6 : Umyć szampon dala. Step7 : Włosy będą się ciemny i lśniące Step8 : Do stabilizacji efekt. Produkt powinien być stosowany co najmniej więcej niż 3 razy. (uwaga : partycji jest 2-3 dni za każdym razem) -4.19/piece -5.99/piece -4.90/piece -15.99/piece 1. Payment Wspieramy następujące metody : Western Union, Yandex. pieniądze, Visa/Maestro, Web Money i tak dalej, Escrow jest nasz preferowane metody płatności. 2. wysyłka Przygotowanie czas : będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 3-5 dni po płatności Darmowa wysyłka na cały świat, format w następujący sposób może być traktowana jako odniesienie. Jeśli nie otrzymał towar w ciągu 60 dni, prosimy o kontakt na czas rozszerzenie, nie otwierać spór z tego powodu, ponieważ dostawy jest całkowicie z sprzedającego sterowania, to powinno być poczta's duty, dzięki.

Typ artykułu:
Kolor włosów
Licencja produkcja:
1
Nazwa marki:
dexe
Waga netto:
200ml+200ml
Składnik:
herbal medicines
Numer modelu:
SHDX030
Ilość:
1+1

Szybkie dostawy w kategorii..