• Sprzedaż
  • owy
HD Wydrukowano jesień fioletowy crocuses Malarstwo Na Płótnie wystrój pokoju plakat obraz na płótnie Darmowa wysyłka/DC1-100 (72)
zoom_in

HD Wydrukowano jesień fioletowy crocuses Malarstwo Na Płótnie wystrój pokoju plakat obraz na płótnie Darmowa wysyłka/DC1-100 (72)

€ 11.00 22.35

Figurka produktu
check w magazynie

uwaga1 : 1 cal = 2.54 cm, 1 cm = 0.39 inch
uwaga : nie może być nieco różnice w kolorze, ze względu na ustawienia monitora komputera. uwaga : ten obraz zostanie wysłany w silnym i bezpieczne nosze, sprzedawca jest odpowiedzialny za jakiekolwiek utracone lub uszkodzenia.malarstwo Rozmiar/Taille de peinture : rozmiar fotografii1 : 8x22inchx1 8x16inchx4 (20x55cmx1, 20x40cmx4)size2 : 12x32inchx1, 12x24inchx4 (30x80cmx1, 30x60cmx4)jeśli potrzebujesz malowanie na inny rozmiar, proszę nie wahaj się dać mi znany.materiały/Milieu : grube Płótnomarkapokonać Sztukiszczegóły : rozciągnięte, oprawione na plecach, gotowy do powieszenia.
bez ramki, tylko płótnietechnika : wysoka Precyzja Druku
konkurencyjne Cenyzawsze oferujemy najniższe ceny możliwe, podczas gdy nigdy nie narażania na jakości. opakowane i rozciągnięte na trwałe drewniane ramki, gotowy do powieszenia, żadne dodatkowe kadrowanie wymagane. niezbędne akcesoria do zawieszania są pakowane razem z malarstwa.wiszące Instrukcjewybierz miejsca, w którym chcesz hang obrazu. złożyć więc hak wieszak jest tyłem do kierunku jazdy w górę.młot paznokcia mocno do miejsca na ścianie, uważając, aby nie uszkodzić ścianę.powiesić obraz na hak.

Rozmiar (cale):
size1, size2
Kolor:
No Framed, Framed
Materiał:
Płótno
Typ:
Płótno wydruki
Rama:
Tak
Styl:
Impresjonistów
Wsparcie bazy:
Płótno
Tematy:
Kwiat
Oryginalny:
Nie
Kształt:
Nieregularne
Nazwa marki:
Best Art
Tryb ramki:
Oprawione lustra
Numer modelu:
DC1-100 (72)
Średni:
Wodoodporny tusz
Technika:
Malowanie natryskowe
Formularz:
Wielu zdjęcie połączenie

Szybkie dostawy w kategorii..