• owy
30 ml Olejek Roślin Imbir Ciała Olejek Do Masażu Ciała Cieplnej Imbiru Olejek Do Zeskrobać Terapii Masażu Narzędzie
zoom_in

30 ml Olejek Roślin Imbir Ciała Olejek Do Masażu Ciała Cieplnej Imbiru Olejek Do Zeskrobać Terapii Masażu Narzędzie

€ 1.84

Figurka produktu
check w magazynie

Opis
100% Nowy i Wysokiej Jakości
Masaż oleju 1-2 razy dziennie dla drenaż limfatyczny, koncentrując się na obszarach wokół szyi, kolana i pachy, jeśli to konieczne.
Zastosuj po ciepłe kąpieli jest zalecane.
Naturalne Czysta Imbir Masaż Ciała Olejek Roślin Krążenie Krwi Skóry Aromaterapia
Główny składnik :
Imbiru olej uzyskiwany z niska temperatura destylacji, Bogaty w witaminę E, substancji mineralnych, silnym przeciwutleniaczem.
Funkcja :
Łagodzenia bólu, antispasmodic, Rozwiewając wilgoć, Promować krążenie krwi, Pocenie, gorączka, żołądek bilge gazu, Anticorona, anti-nudności, odżywczy wątroby, detox, poprawy funkcji seksualnych odporności.
Dawkowanie i stosowanie :
Ten związek imbiru olejek nie jest skoncentrowany olej istotę, może być stosowany bezpośrednio, bez rozcieńczania otworzyć ten olejek do masażu ciała, stosuje się odpowiednią ilość do ciała, masaż do aż do wchłonięcia.
Pakiet zawiera :
1 sztuk Olejek Do Masażu      shippment podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 3-5 dni po zakończeniu płatności. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówili przesyłek. koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne. zwroty zwrócimy ci jeśli powrót rzeczy w ciągu 15 dni od daty otrzymania rzeczy dla każdego powód. jednak, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach. jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, nabywca będzie odpowiedzialna za takie szkody lub straty, a my nie dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy. kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmie logistycznej, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty. nabywca będzie odpowiedzialny za wysyłek opłat wracać rzeczy. gwarancyjna i sprzątaczki oferujemy 1-month bezpłatną wymianę. kupujący może zażądać w celu wymiany w ciągu 15 dni od otrzymania produktu. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu. oferujemy również 12-miesięcznej wolnego konserwacji. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu.

Nazwa marki:
KuZHEN
Zastosowanie:
Ciało
Numer modelu:
Massage Oil
Rozmiar:
Małe
Typ artykułu:
Masaż i relaks
Materiał:
/

Szybkie dostawy w kategorii..