• Sprzedaż
  • owy
DSGS Parasol Podstawa Waga Konsolowe lub Na Zewnątrz Patio Parasol Stojak Zastępuje Brzydkie Piasku Torby
zoom_in

DSGS Parasol Podstawa Waga Konsolowe lub Na Zewnątrz Patio Parasol Stojak Zastępuje Brzydkie Piasku Torby

€ 10.00 11.48

Figurka produktu
check w magazynie


NIE WIĘCEJ NAPIWKI NA WIETRZNE DNI : Wypełnić patio parasol podstawa waga torba z piasku, owinąć go wokół wszelkie parasol słup, i cieszyć się spokój wiedząc rodziny jest bezpieczny w gusty pogody.
ŁATWIEJSZE W UŻYCIU NIŻ W INNYCH NA RYNKU ~ można skonfigurować w minut po wyjęciu z pudełka. Raczej niż lugging pełne piasku torby lub ciężkie podstawy wagi na miejsce, pozycji każdy połowa wokół parasol stojak i wypełnić z piasku za pomocą dołączonego darmowa scoop.
Podłączyć każdej połowie przy użyciu heavy-duty Nylonowy Pasek linkami system.
Na koniec sezonu po prostu unfill, krotnie, i przechowywania. Jest zaprojektowany, aby być zdjęty i skonfigurować znowu i znowu bez łzawienie lub degrading!
WON'T PĘKNIĘCIA LUB TEAR : Podczas wody wypełnione patio parasol zasady mogą pęknięć
BEZPIECZEŃSTWA GWARANTOWANA ~ został zaprojektowany, aby być silniejszy, bezpieczniejsze i bardziej proste niż w innych na rynku.
Dać sobie spokój wiedząc swojej rodziny i gości są bezpieczne od niebezpieczeństwa z wiatr dmuchane parasol. Chronić własności i tych swoje dbałość o z tym proste, innowacyjny produkt
Funkcja produktu :
1. to jest zaprojektowany, aby dopasować nad offset, wspornikowe lub standardowy patio parasol stojak i zapewnia 85 funtów stabilizujący siły.
2. easy-Fill System sprawia, że proste do wypełnienia z piasku w miejscu, więc nie ma podnoszenia ciężkich.
3. bezpieczeństwo dla party wypadków, zwierząt shenigans, a ponad exhuberant dzieci.
4. ani sleet, ani deszcz, słońce lub śniegu będzie porażki nasza waga torby. Jakości, trwałe, nie przecieka, nie łzy, i produkt długowieczność.
Pojemność : 10-15 kg
Kolor : czarny
Materiał : 900 D Oxford tkaniny
Rozmiar : Średnica 46 cm
Wysokość 15 cm
Pośrednia średnica otworu : 8 cm
Zawartość opakowania :
1 x Z Worków Z Piaskiem (bez piasek)
Tylko powyższe zawartość opakowania, inne produkty nie są wliczone w cenę.
Uwaga : fotografowania światła i różne wyświetlacze może powodować kolor pozycja na zdjęciu trochę różni się od prawdziwych. Pomiaru dozwolone błąd jest +/-1-3 cm.
Wysyłka :
Podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. Będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 7 dni po? Zakończeniu płatności.
Robimy nie uarantee czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane.

Kolor:
Black
Typ:
1-2 osoby namiot
Typ akcesorium:
Inni

Szybkie dostawy w kategorii..