• Sprzedaż
  • owy
15.2 cm * 9.2 cm Paw Print Moda PSY Vinyl Kalkomania Graficzny Naklejki Samochodowe Dekoracji Czarny/Srebrny S6-3880
zoom_in

15.2 cm * 9.2 cm Paw Print Moda PSY Vinyl Kalkomania Graficzny Naklejki Samochodowe Dekoracji Czarny/Srebrny S6-3880

€ 1.00 1.49

Figurka produktu
check w magazynie

15.2 cm * 9.2 cm Paw Print Moda PSY Vinyl Kalkomania Graficzny Naklejki Samochodowe Dekoracji Czarny/Srebrny S6-3880 Atosowanie naklejki jest bardzo proste, biorąc tylko kilka minut. twój naklejka ma 3 części : Podkład papier Naklejki Jasne Taśmy Transferu 1 oczyścić powierzchnię, gdzie naklejka zostanie zainstalowany
2 Powoli usunięte upewniając się, że twój naklejka pozostaje na podłożu papierowym przyklejone do jasne taśmy transferu. jeśli część kalkomanii unosi się z podłoża, naciśnij podkład papier z powrotem w dół przed nim, dopóki nie pozostaje przyklejone do transferu taśmy.
3, gdy naklejka jest z dala od podłoża obrane, line up i pozycji swoje naklejka w stosunku do powierzchni, do którego zostanie ona stosowana.
4 użyj karty kredytowej, squegee, lub coś podobnego do gładkich swój naklejka, upewniając się, że to jest całkowicie zatrzymany na powierzchni.
5 Starannie i Powoli, wyjąć taśmy transfer z kalkomanii, upewniając się, że twój naklejka jest zatrzymany na powierzchni. jeśli widzisz część naklejka nie zwolnienie z transferu taśmy, naciśnij go z powrotem w dół do powierzchni i powtórzyć proces.

Typ artykułu:
Naklejki
Projekt:
Słowa
Opakowanie:
Nie pakowane
Nazwa marki:
YJZT
Kategoria:
Naklejki
Rodzaj naklejki:
Karoserii
Nazwa modelu:
S6-3880
Pozycja średnicy:
0cm
Pozycja szerokość:
15.2cm
Pozycja wysokość:
9.2cm
Model:
Inne
Typ:
Klej naklejki
Is_customized:
Tak
Długość produktu:
0cm
Naklejki umieszczenie:
Całego ciała
Rodzaj materiału:
Vinyl
Color:
Black/Silver
Sticker:
Car Sticker

Szybkie dostawy w kategorii..