• owy
15 CM * 9.1 CM YJZT Kocham MOJĄ LABRADOODLE Serca Ręce Dekoracyjne Winylu Naklejki Samochodowe Naklejki Czarny/Srebrny C10-00259
zoom_in

15 CM * 9.1 CM YJZT Kocham MOJĄ LABRADOODLE Serca Ręce Dekoracyjne Winylu Naklejki Samochodowe Naklejki Czarny/Srebrny C10-00259

€ 1.62

Figurka produktu
check w magazynie

15 CM * 9.1 CM YJZT Kocham MOJĄ LABRADOODLE Serca Ręce Dekoracyjne Winylu Naklejki Samochodowe Naklejki Czarny/Srebrny C10-00259zastosowanie naklejki jest bardzo proste, biorąc tylko kilka minut.
twój naklejka ma 3 części :
Podkład papier Naklejki Jasne Taśmy Transferu
1 oczyścić powierzchnię, gdzie naklejka zostanie zainstalowany.
2 Powoli usunięte upewniając się, że twój naklejka pozostaje na podłożu papierowym przyklejone do jasne taśmy transferu. jeśli część kalkomanii unosi się z podłoża, naciśnij podkład papier z powrotem w dół przed nim, dopóki nie pozostaje przyklejone do transferu taśmy.
3, gdy naklejka jest z dala od podłoża obrane, line up i pozycji swoje naklejka w stosunku do powierzchni, do którego zostanie ona stosowana.
4 użyj karty kredytowej, squegee, lub coś podobnego do gładkich swój naklejka, upewniając się, że to jest całkowicie zatrzymany na powierzchni.
5 Starannie i Powoli, wyjąć taśmy transfer z kalkomanii, upewniając się, że twój naklejka jest zatrzymany na powierzchni. jeśli widzisz część naklejka nie zwolnienie z transferu taśmy, naciśnij go z powrotem w dół do powierzchni i powtórzyć proces.

Typ artykułu:
Naklejki
Pozycja szerokość:
15cm
Pozycja średnicy:
0cm
Model:
Oem
Długość produktu:
0cm
Rodzaj naklejki:
Kreatywne naklejki
Kategoria:
Naklejki
Typ:
Klej naklejki
Projekt:
Słowa
Opakowanie:
Nie pakowane
Pozycja wysokość:
9.1cm
Naklejki umieszczenie:
Całego ciała
Is_customized:
Tak
Nazwa marki:
YJZT
Nazwa modelu:
C10-00259
Rodzaj materiału:
Vinyl
Color:
Black/Silver
Sticker:
Car Stickers

Szybkie dostawy w kategorii..