• owy
50 ml Hydrozol Verbena Dekompresja Olejki eteryczne Hydrolat Snu przeciwzapalne Trądzik Naturalne
zoom_in

50 ml Hydrozol Verbena Dekompresja Olejki eteryczne Hydrolat Snu przeciwzapalne Trądzik Naturalne

€ 17.34

Figurka produktu
check w magazynie

2635529371785850  100% Czysta Plan Verbena Hydrosolo Produkcie Verbena verbena hydrosol cieczy z destylacji olejków eterycznych, nie tylko, aby zachować składniki aktywne verbena oleju, ale również, aby zachować pełną składników odżywczych. przeciwko suszenia, dobre " wojny, " trądzik, nudne skóry i innych kwestii, posiada doskonałą efekt pielęgnacji skóry.porady
1. We sprzedawane produkty są gatunku kosmetycznego, tylko do użytku zewnętrznego, nie może jeść.
2. Z wrażliwą skórę, proszę ostrożnie.
3. Olejki eteryczne mogą nie być przyjmowany doustnie.
4. Zamknięty cap, umieszczone w pomieszczeniach wentylowanych, fajne, ciemnym miejscu.
5. olej nie może zastąpić leków.
6. Pacjentów cierpiących na wysokie ciśnienie krwi, napadów, nerwów i choroby nerek, proszę używać ostrożnie przed użyciem aromaterapia jest najlepszy, aby skonsultować się z terapeuty.
marka : roślin Prezentpochodzenie : chinycechy : odporne na suchość
trądzik trądzik
usunąć skórę nudneskładniki : 100% Verbena Hydrosol Okres ważności : 1 lat(Made in China, data produkcji będą wyraźnie zaznaczone na etykiecie.)proponuję używane : do Pielęgnacji skóry, Odżywczy włosów i Ciałapakowanie : Sealed packilość : 1 SZTUKwaga : 50 MLsposób użycia : może on być użyty jako świeże mycia, demakijażu, olejek do masażu ciała, olej do pielęgnacji włosów. typ skóry : wszystkich rodzajów Skóryhurtownie Cena : więcej niż 3 sztuk, 5% zniżkiuwagapochodzenie jest Chiny producentem oleju jest Guangdongchiny produkty są gatunku kosmetycznego, tylko do użytku zewnętrznego, nie może jeść. więcej Informatio Produktuchiński Opis Zdjęcia w celach informacyjnych, wszelkie pytania prosimy o kontakt z nami porady Olejkutylko do użytku zewnętrznego.
czysty olejek nie może być stosowany bezpośrednio na skórę. because czystość czysty olejek jest 100% , należy Go być mieszane z oleju bazowego korzystania. (należy rozmaz olejku lawendowego i olejek z drzewa herbacianego dla mały obszar.)
jeśli twoja skóra jest wrażliwe lub jesteś uczulony na zapach, należy zrobić test alergii. test metoda : Dobrze wymieszaj kroplę czysty olejek z 3 krople oleju bazowego, aby zastosować trochę za uchem lub do zapachu.
to nie może zastąpić leków.
kobiety w ciąży i kobieta jes go z uwagi podczas miesiączki. kobiet w wczesnych etapach ciąży nie można używać olejek do masażu lub kąpieli.
uwagę na ilość użytkowania. use odpowiednią ilość tego. nadmierne korzystanie sprawi, że ciężkie obciążenia dla organizmu.
to powinny być przechowywane w ciemności szklanej butelce. unikać silnego światła i ciepła. przechowywać go w temperaturze pokojowej. nie umieścić go w lodówce.
przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
nie umieścić olejku w pojemnikach, które są łatwo rozpuszczalny lub mają kolor w nich. umieścić olejku w ze stali nierdzewnej, szkło lub porcelany do rozcieńczania.

Nazwa marki:
Plant Gift
Olejek typu:
Hydrosol
Numer modelu:
Myrtle Hydrolat
Składnik:
100% pure plant Hydrolat
Typ artykułu:
Olejek

Szybkie dostawy w kategorii..