• Sprzedaż
  • owy
Brelok EDC Wodoodporny Pill Butelki Butelki Pierwszej Pomocy W Nagłych Wypadkach Survival Camping EDC Tank Box Również na Papierosy Mecze
zoom_in

Brelok EDC Wodoodporny Pill Butelki Butelki Pierwszej Pomocy W Nagłych Wypadkach Survival Camping EDC Tank Box Również na Papierosy Mecze

€ 3.00 3.24

Figurka produktu
check w magazynie

     
cechy :
zbiornik na wodę do pierwszego elementu z klimatu, aby zapewnić pełne wodoodporne utrzymując wewnętrzny obiektu suche. wymiary gabarytowe nie zbyt małe, po prostu idealny duże i kompaktowy, łatwy do przenoszenia dobra obsługa.
złożyć hook-line narzędzi połowowych, ogień, awaryjne leków, rachunki, itp małe przedmioty mogą być. z wodoodporna gumowy pierścień, na temat wydłużony szyfrowania pogłębić upgrade poziom wody konwergencji. Guankou nieregularne otwarcie zwiększa się takie, że wewnętrzna obiektu pick and place wygodniejsze.
nazwa : W Całości z metalu CNC wodoszczelne pudełko
materiał : stop Aluminium
rozmiar : Długość 10 cm Średnicy 3 cm
1 X Przypadku EDC
1.WYSYŁKA NA CAŁYM ŚWIECIE.(z wyjątkiem niektórych krajach i APO/FPO)
2. zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
3. tylko wysyłamy potwierdzający adresy zamówienia. twój adres zamówienia MUSI DOPASOWAĆ swój adres Wysyłki.
4. zdjęciach nie są faktycznego rzeczy i są wyłącznie w celach informacyjnych.
5. USŁUGA CZAS TRANZYTU jest provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. czas może się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym.
6. Jeśli nie otrzymałeś swoje zamówienia po 30 dniach od płatności, prosimy o kontakt z nami. będziemy śledzić swoje zamówienie i wrócić do ciebie jak najszybciej. naszym celem jest zadowolenie klienta!
7. Delivery Czas :
1. masz 7 dni na kontakt i 30 dni zwrócić go od daty otrzymania. jeżeli rzecz jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to będą rozpatrywane używane, a MY NIE WYDA Zwrot LUB WYMIANĘ do ciebie. Nie ma żadnych WYJĄTKÓW!
koszt wysyłki jest niedźwiedź zarówno przez sprzedającego i kupującego w połowie.
2. Wszystkie wracać rzeczy MUSZĄ BYĆ w oryginalnym opakowaniu i musisz DOSTARCZYĆ nam numer śledzenia przesyłki, konkretnego powodu do powrotu, i ID zamówienia.
3. My zwrócimy PEŁNĄ KWOTĘ ZWYCIĘSKIEJ OFERTY, po otrzymaniu towaru w jego pierwotnego stanu, opakowania ze wszystkich elementów i akcesoriów zawartych, PO ZARÓWNO Kupujący i Sprzedający anulować transakcję z aliexpress. LUB, możesz zdecydować się na wymianę.
4. będziemy ponosić wszystkie koszty wysyłki, jeśli produkt (y) jest (są) nie jak w reklamie.1. 12 miesięcy ograniczonej Gwarancji producenta dla wadliwych elementów (z wyłączeniem elementów uszkodzonych i/lub nadużywać po odbiór). akcesoria pochodzą z 3-month gwarancji.
2. Wadliwe elementy MUSZĄ BYĆ zgłaszane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (i w oryginalnym opakowaniu, jeśli to możliwe).

Typ:
Kieszeń, Multi Tools
Item :
z121982
Name:
Full metal CNC waterproof box
Material:
Aluminum alloy
Size:
Length 10cm Diameter 3cm

Szybkie dostawy w kategorii..