• owy
CARDIN S476 TX2 i S476 TX4 pilot do uniwersalna brama
zoom_in

CARDIN S476 TX2 i S476 TX4 pilot do uniwersalna brama

€ 2.48

Figurka produktu
check w magazynie

CARDIN S476 TX2 i S476 TX4 pilot do uniwersalna brama Zastosowanie Kompatybilny pilot do wymienić następujące modele : CARDIN Stałe kod 433.92 mhz CARDIN S476 TX2 CARDIN S476 TX4 Pls prosimy pamiętać, sprzedajemy tylko wymiana remote, nie oryginalny jeden Skopiować metody Krok 1 usuwać istniejący kod naszej zdalnego powielacz 1) kliknij i Przytrzymaj Blokady (A) i Odblokować (B) przyciski razem-Dioda Led będzie migać 3 razy
2) utrzymać gospodarstwa blokady (A) przycisk i zwolnić unlock (B) przycisk
3) utrzymać gospodarstwa blokady (A) i przycisk push unlock (B) przycisk 3 razy, led rozpocznie miga Non stop
Krok 2-klon swoje oryginalnego pilota 1) umieścić zarówno piloty Do z powrotem do tyłu pozycji. Upewnić się, że mają bezpośredni kontakt
2) kliknij i przytrzymaj 1 przycisk na oryginalnym pilotem i 1 przycisk na swoje klon zdalnego. Utrzymać gospodarstwa aż led będzie 2 miga następnie 3 miga następnie idzie do Stały i masz powodzeniem sklonowany. (lewej klucze wykonaj te same powyżej pracy)
Jeśli z jakiegoś powodu klon nie iść dalszych następnie 2 miga, oznacza to sygnału nie przejść przez, proszę zmiany zdalnego powoli w górę iw dół, aż pojawi się punkt, gdzie będzie przejść przez.
Krok 3. Wznowić poprzedni kod naszej zdalnego powielacz Jeśli niedbale usunąć kod zdalnego powielacz, jak to zrobić uzyskać pamięci? Po prostu postępuj zgodnie z miechy : Naciśnij klawisze C (światło) i D (wyciszenie) w tym samym czasie, aż DIODA utrzymuje miga szybko. Uwaga : 2-klucz zdalnego powielacz nie ma tej funkcji. Uwaga : Niektóre zdalnego sterowania ma mniejsze transmisji mocy, więc oryginalnego pilota powinny być umieszczone z powrotem do kopię pilot zdalnego sterowania, aby być obsługiwane. Dla obecność hałasu, to powinny unikać zakłóceń w obsłudze, Jeśli kopia nie jest sukces, to powinno recopy po rozliczeń kod. Które zdalnego otrzyma?Jeśli jest to kompatybilny pilot zdalnego sterowania, lub jeśli jest to prawdziwe pilot zdalnego sterowania, otrzymasz pilot na powyższym zdjęciu.Co to jest kompatybilny zdalnego?A kompatybilny zdalnego jest aftermarket zdalnego nie produkowane przez tego samego producenta jako oryginalny, ale będzie kompatybilny z silnika.Jest tak wiele aftermarket zdalnego mają ten sam lub podobnych zdalnego kształt, upewnij się, że zdalnego marka i model przed złożeniem zamówienia.Skąd mam wiedzieć i Jestem zakup prawidłowe zdalnego?W celu zapewnienia kompatybilny, upewnij się, że oryginalny pilot jest na zdjęciu w głównym obrazu i twój silnik marka i model jest wymieniony w na liście kompatybilności w opisie.

Wsparcie APP:
Nie
Kanał:
4
Pakiet:
Tak
Wykorzystanie:
Elektryczne Drzwi,Zautomatyzowane zasłony,Przełącznik,Uniwersalny
Numer modelu:
SMG-002CAME
Częstotliwość:
433 mhz
Komunikacji bezprzewodowej:
Rf
Nazwa marki:
Scimagic-RC
Frequency:
433.92MHZ
Chip:
compatible
Voltage:
12v
Transmission distance:
30-100meters (open space)
Buttons:
4
Material:
metal and PVC
Working power:
≤12MW
Name:
CARDIN S476 TX2 and S476 TX4 433mhz remote control
Name2:
CARDIN S476 TX2 and S476 TX4 remote transmitter
Name3:
CARDIN S476 TX2 and S476 TX4 433.92mhz fixed code gate opener

Szybkie dostawy w kategorii..