• owy
Wysoka jakość kopii ŁADNY FLO2, FLO4 (niebieski przycisk) 433.92 mhz pilot do bramy garażowej z baterią
zoom_in

Wysoka jakość kopii ŁADNY FLO2, FLO4 (niebieski przycisk) 433.92 mhz pilot do bramy garażowej z baterią

€ 8.14

Figurka produktu
check w magazynie

powielanie Istniejących Pilotów, dzięki czemu zawsze mają kopii zapasowej :
1. systemy Pojazdu centralny zamek
2. drzwi Garażu
3. Elektroniczne bramy
4. urządzenia Elektryczne/automatyki Domowej, tj światła
5. Car sunroofs
6. Samochód/Motocykl alarmy
łatwy w użyciu, 4 kanałowy system zdalnego sterowania pozwala przejąć kontrolę swojego gadżety, samochód, domu i garażu.
dane techniczne :
częstotliwość pracy : 433.92 MHz
waga : 0.03 kg
rozmiar : 6 cm x 3 cm x 2 cm (breloczek i baterii są wliczone)
rodzaj przypomnieć :
1. na rynku, to ma wiele samej powłoki zdalnego, ale pls zwrócić uwagę na nim, shell sam nie sama funkcja, nie sama jakość, nie ten sam oprogramowania, wiele z nich są wadliwe produkty. 2. możemy wysyłać nasze pilot do ciebie (naszego pilota może skopiować zdalnego), nie oryginalny pilot 3. your pilot musi sam jak nas, jeśli nie będzie bezużyteczne. skopiować metody krok 1-kod usuwać istniejący naszego zdalnego powielacz 1) Kliknij i Przytrzymaj Blokady (A) i Odblokować (B) przyciski razem-Dioda Led będzie migać 3 razy
2) Utrzymać gospodarstwa blokady (A) przycisk i zwolnić unlock (B) przycisk
3) Utrzymać gospodarstwa blokady (A) oraz przycisk push unlock (B) przycisk 3 razy, Led rozpocznie miga non-stop
krok 2-klon twojego oryginalnego pilota 1) Umieścić zarówno piloty Do z powrotem do tyłu pozycji. upewnić się, że mają bezpośredni kontakt
2) Kliknij i przytrzymaj 1 przycisk na oryginalnym pilotem i 1 przycisk na klon zdalnego. utrzymać gospodarstwa aż następnie 3 miga led sprawi, że 2 miga następnie przechodzi w Stabilny i masz powodzeniem sklonowany. (po lewej stronie klucze wykonaj te same wyżej operacji)
jeśli z jakiegoś powodu klon nie iść dalej następnie 2 miga, oznacza to, że sygnał nie przejść przez, proszę zmiany zdalnego powoli w górę iw dół, aż pojawi się punkt, gdzie będzie przejść przez.
krok 3. kod Wznowić w poprzednim naszego zdalnego powielacz jeśli usunąć kod zdalnego powielacz niedbale, jak zrobić uzyskać pamięci? po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami miechy : naciśnij klawisze C (światło) i D (wyciszenie) w tym samym czasie, utrzymuje aż DIODA miga szybko. uwaga : 2-key zdalnego powielacz nie ma tej funkcji. 1. your pilot musi sam jak nas, jeśli nie będzie bezużyteczne. 2. Our zdalnego sterowania może skopiować pilota, my nie są dostarczane z oryginalnego pilota 1) akceptujemy Alipay, West Union, TT. wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane za pośrednictwem bezpiecznego DEPOZYT procesora płatności.

Pakiet:
Tak
Nazwa marki:
RUIXINYU
Częstotliwość:
433 mhz
Kanał:
4
Wykorzystanie:
Elektryczne Drzwi,Uniwersalny
Numer modelu:
RXY-THVF
Komunikacji bezprzewodowej:
Rf
frequency:
433.92 MHz
battery:
27A12V(include)
Use method:
face to face copy
Distance:
50-100m
Type of programming:
Auto-programming
code:
rolling code

Szybkie dostawy w kategorii..