• Sprzedaż
  • owy
Nowy 24 V przekaźnik SLA-24VDC-SL-A SLA-24VDC SLA24VDCSLA 24VDC DC24V 24 V 30A 250VAC T90 DIP4 20 sztuk/partia
zoom_in

Nowy 24 V przekaźnik SLA-24VDC-SL-A SLA-24VDC SLA24VDCSLA 24VDC DC24V 24 V 30A 250VAC T90 DIP4 20 sztuk/partia

€ 15.00 16.62

Figurka produktu
check w magazynie

Zapraszamy do naszego sklepu Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami Opis Dużo 1 sztuk.
100% nowy, nigdy nie używany. Informacje o płatności
· Akceptujemy Escrow service tylko. thanks!
Międzynarodowe nabywcy uwaga : 1.) przedmioty są wysyłane z chin. Będziemy wysłać paczkę przez chiny poczta lotniczej poczta lub Hong Kong poczta lotniczej poczta, Najbardziej counry będzie przybył paczkę w 10-25 dni roboczych. Ponadto, możemy wysłać towar przez chiny wyrażają lub chiny EMS, najbardziej counry będzie przybył paczkę w 7-15 dni roboczych. koszt wysyłki prosimy o kontakt z nami. Czas dostawy zależy od przeznaczenia i innych czynników, może to potrwać do 30 dni roboczych.
Prosimy o kontakt z nami w ciągu miesiąca, jeśli element nie jest przyjechał. 2) cła przywozowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. Te opłaty są nabywcy's odpowiedzialność. 3). Wszystkie zamówienia zwykle dostarczane w ciągu 2 dni roboczych na płatności otrzymaniu wyczyszczone. 4). Tylko wysyłamy potwierdzający adres podany przez aliexpress. Zanim zapłacisz, prosimy upewnić się, że adres w aliexpress pasuje do adresu chcesz my wysyłać
5) proszę skontaktować się z kraju's urzędu celnego ustalać co te dodatkowe koszty będą przed licytować /kupienie. 6) wysyłamy na adres, który wszedł podczas procesu finalizacji transakcji, raczej niż aliexpress adres wysyłki. Elementy mogą być połączone w jednej faktury, ale całkowite koszty wysyłki będzie suma każdego elementu' wysyłki i obsługi ładowania. Powrotna polisa
· Jeśli nie jesteś zadowolony z zamówienia, można zwrotu/wymiany w 14 dni z pełną pieniędzy zwrot (z wyjątkiem wysyłki) tak długo, jak produkty są w oryginalnym kształt. Proszę skontaktować się z nami, zanim statek zamówienia powrót, powiemy ci adres zwrotny, po otrzymaniu pakietu my'll zwrotu lub wymiany do ciebie. · Wracającą rzecz musi być w oryginalnym stanie.
· Jesteśmy w stanie zwrotu pieniędzy bez kosztów wysyłki.
Skontaktuj się z nami
1. zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne i nasza ocena zwrotne odbija ten satysfakcję.
2. jeśli masz jakieś pytania, nasz obsługa klienta zapraszamy do e-mail lub zadzwoń do nas. Międzynarodowym, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiązać wszelkie problemy tak szybko, jak to możliwe. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt przed licytować! Dzięki.
3. proszę napisz do nas przed wyjazdem wszelkie negatywne informacje zwrotne lub otwiera jakaś spór na aliexpress.

Źródło zasilania:
Dc
Napięcie:
250 V
Teoria:
Przekaźnik elektromagnetyczny
Funkcja ochrony:
Sealed
Numer modelu:
SLA-24VDC-SL-A relay
Kontakt obciążenia:
Małej mocy
Wykorzystanie:
General purpose

Szybkie dostawy w kategorii..