• Sprzedaż
  • owy
6000 lumenów latarka latarka LED jasny reflektor latarka z 18650 akumulatory i ściany ładowarka dla zewnątrz
zoom_in

6000 lumenów latarka latarka LED jasny reflektor latarka z 18650 akumulatory i ściany ładowarka dla zewnątrz

€ 8.00 8.55

Figurka produktu
check w magazynie

Niektóre uwagi o wysyłce : A : wysyłka na całym świecie
①Usługi czas tranzytu jest provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. Transit razy mogą się różnić, szczególnie w okresie ruchliwej sezonu.
②Normalnie paczki będą dostarczane w20-38 dni,35-55 dni W ruchliwej sezonu, I 60-90 dni Do brazylii, hiszpania, rosji.
③Jeśli szczególne powody powodować opóźnienia dostawy, możesz skontaktować się ze mną, aby Przedłużyć ochrony dostawy czas.  B : ważne informacje  ①Jeśli przyjąć nasze metody wysyłki, co oznacza, że będzie akceptować nasz sposób wysyłamy zamówienia. Będziemy używać Yanwen gospodarcza Air Mail. W internecie jest Www.yw56.com.cn I będziemy zostawić wiadomość dla ciebie, gdy wysyłamy out, Prawidłowe transport samochodowy numer zostanie wysłany do ciebie na wiadomości, Powinieneś być śledzić transport samochodowy numer, który mamy wysłane do ciebie. ②Wszystkie gospodarcza Air Mail nie transport samochodowy informacji, kiedy to wyjazdu chinach. Jeśli chcesz, aby dostać to, należy zadzwonić lokalnym urzędzie pocztowym i poprosić je uzyskać informacji. Jeśli nie chcesz korzystać z naszego sposobu, można go wybrać gdzie pokazać się na Aliexpress. Ale jeśli umysł naszego sposobu, proszę nie zamawiać od nas. Bardzo dziękuję! C : kontrola jakości
① Testujemy każdy element przed wysyłką, aby zapewnić, że są w dobrym stanie.
② Jako doświadczony dostawca mamy pakiet towarów w KARTON z EPE, Które by zapobiec przedmiotów z nieoczekiwanych szkody sprawnie podczas dostawy.
③ Oferujemy państwu szybka wysyłka, zwykle około 4 dni przygotowania. Jest to przybliżony czas, przesyłkę danych będzie się do konkretnych zleceń. ④ Chcemy poinformować tropi raz mamy wysłał swoich produktów. D : powrót i zwrot
①Obiecujemy wysłać towar wysokiej jakości z wysoka ochronna paczkę. Ale jest to długiej podróży do dostarczone, coś będzie stało podczas transportu. Jeśli masz jakiś problem o swoje towary, skontaktuj się z nami po raz pierwszy, My dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać problem. Dzięki bardzo.
②Akceptujemy zwrot działki bez powodu, należy zapłacić koszty wysyłki do powrotu. E : opinie
①Please zostawić nam swój komentarz z naszych produktów i usług po otrzymaniu zamówienia. ②Jeśli są jakieś problemy, prosimy o kontakt ze mną, My dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać problem. Twój zachętą jest moim największym pościg.

Typ artykułu:
Reflektory
Moc:
10w
Certyfikacja:
CE,RoHS
Model led koraliki:
T6
Wodoodporna:
Tak
Typ baterii:
Litowo jonowy
Kąt wiązki:
60 °
Źródło światła:
Żarówki led
Przełącznik trybu:
Wysokie/niskie
Numer modelu:
V-T7904
Nazwa marki:
Gvicango
Celem:
Camping

Szybkie dostawy w kategorii..