• owy
Szczotka wc i uchwyt odpinany Swan kształt łazienka miękkie bez szczotka wc z długim uchwytem
zoom_in

Szczotka wc i uchwyt odpinany Swan kształt łazienka miękkie bez szczotka wc z długim uchwytem

€ 15.78

Figurka produktu
check w magazynie

★; Wykonane z wysokiej jakości ceramiki i plastikowe antybakteryjne materiał, bardziej zdrowe, czyste. jako craft 364 stworzyć dekoracje z Swan kształt, kiedy nie jest w złej ★, To jest bardzo wygodny w użyciu i przechowywania, z wyjmowanym i wymienne aufstellen. niech wc szczotka umiejętne ★, Trwałe i nie Deformiert, dobrze spirala jest to, że nie wypaść po zainstalować ★Lekki i lekko zakrzywiona rączka, wygodne i wytrzymały przenośny podczas czyszczenia. Making wc pierwszy czyste w sekundach ★, Obiecujemy, że wszystkie produkty są w 100% nowy i wysokiej jakości, jeśli masz jakiekolwiek problemy, proszę nie wahaj się skontaktować z nami. postaramy się jak najlepiej, aby rozwiązać wszelkie problemy dla ciebie. dziękuję A, ceramika o wysokiej jakości A; szczotka wc z uchwytem A; odpinany i wymienne Brusher A; łatwy w użyciu i łatwe do przechowywania A, daje wolność, aby nosić go jako rzemiosła dekoracyjne A, trwałe i nie deformiert Pakiet zawiera : 1 x Swan wc szczotka
O nas :
Gwarantujemy, że, jeśli są jakieś problemy spowodowane przez jakość produktów, proszę nie wahaj się skontaktować z nami. Mamy przyjemność zaoferować wymianę lub 100% gwarancję zwrotu pieniędzy.
Ponadto, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, to dlaczego nie wziąć nigdy nie straty. Nasi klienci są gotowi, aby rozwiązać wszelkie problemy. Dziękuję.

Styl:
Ręcznie
Wykorzystanie:
Wc
Materiał:
ceramic
Typ:
Toilet Brush

Szybkie dostawy w kategorii..