• Sprzedaż
  • owy
Klimatyzator Duster Czyszczenia Przydatne Mikrofibry Do Czyszczenia Okien Szczotka Z Zmywalny weneckie żaluzje Blade Ściereczka Do Czyszczenia Losowo
zoom_in

Klimatyzator Duster Czyszczenia Przydatne Mikrofibry Do Czyszczenia Okien Szczotka Z Zmywalny weneckie żaluzje Blade Ściereczka Do Czyszczenia Losowo

€ 2.00 2.36

Figurka produktu
check w magazynie

Opisy produktów :
Szczotki, że nadaje się do czyszczenia niewidomych windows, nie ma potrzeby, aby usunąć okno ekran, nie ma potrzeby, aby wyciek wody wszystko ziemi, czyste w każdej chwili, może sweep brud.
Może on być również używany do czyszczenia inne rzeczy, które mają luki, tak, że można utrzymać domu czyste
Instrukcje :
Włóż szczotka do rolety, i każdy taśmy ma rolki. Przesuń czyszczenia szczotka do czyszczenia niewidomych windows.
Dane techniczne :
Materiał : plastik + włókno poliestrowe
Rozmiar : 13x9 cm
Konwersji : 1 cm = 0.39 cal/1 cal = 2.54 cm
Zawiera :
1 x Blind szczotka do czyszczenia (Losowy Kolor)
Uwaga :
1. ze względu na inny monitor i efekt świetlny, rzeczywisty kolor rzecz może być nieco inny od koloru pokazał na zdjęciach. Dziękuję!
2. proszę pozwolić 2-3% pomiaru odchylenia ze względu na pomiarze ręcznym. shippment podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 3-5 dni po zakończeniu płatności. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówili przesyłek. koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne. zwroty zwrócimy ci jeśli powrót rzeczy w ciągu 15 dni od daty otrzymania rzeczy dla każdego powód. jednak, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach. jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, nabywca będzie odpowiedzialna za takie szkody lub straty, a my nie dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy. kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmie logistycznej, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty. nabywca będzie odpowiedzialny za wysyłek opłat wracać rzeczy. gwarancyjna i sprzątaczki oferujemy 1-month bezpłatną wymianę. kupujący może zażądać w celu wymiany w ciągu 15 dni od otrzymania produktu. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu. oferujemy również 12-miesięcznej wolnego konserwacji. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu. jeśli jakakolwiek część jest wymagane do wymiany, kupujący powinien również zapłacić za koszty części do wymiany.

Nazwa marki:
N2HAO
Materiał:
Mikrofibra
Styl:
Ręcznie
Wykorzystanie:
Okno
Numer modelu:
Air condition cleaner
Funkcja:
Ekologiczne
Typ:
Mini-Blind Cleaner

Szybkie dostawy w kategorii..