• Sprzedaż
  • owy
Nowy W Kształcie Serca Dekoracji Sztuczny Kwiat Wieniec Drzwi Wiszące Wieńce z Jedwabiem Wstążki do Dekoracji Ślubnych 22x21x3
zoom_in

Nowy W Kształcie Serca Dekoracji Sztuczny Kwiat Wieniec Drzwi Wiszące Wieńce z Jedwabiem Wstążki do Dekoracji Ślubnych 22x21x3

€ 2.00 2.55

Figurka produktu
check w magazynie

jedwab róże z zielonymi liśćmi, wodoodporny, nie znikną i trwać wiecznie.
w kształcie serca ramki z tworzywa sztucznego, przenosi miłości i szczęścia.
można powiesić go w dowolnym miejscu z wstążką jedwabiu.
mogą być używane wielokrotnie.
materiał : Jedwab kwiat
wymiary : 22x21x3.5 cm
kolor : biały/sunset czerwony/czerwony/różowy/fioletowo-czerwony
Zawartość opakowania : 1 sztuk Serca Wieńce
uwaga : strzelanie światła i różne wyświetlacze mogą powodować kolor pozycja na zdjęciu trochę różni się od prawdziwych. dozwolone błąd pomiaru jest +/-1-3 cm. wysyłka :
podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 7 dni po zakończeniu płatności.
robimy ma gwarancji czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, cła, i podatki na przywóz do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy.
nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówili przesyłek.
koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, i kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie opłaty celne.zwroty :
dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy.
zwrócimy ci jeśli powrót rzeczy w ciągu 15 dni od daty otrzymania rzeczy dla każdego powód. jednak, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach.
jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, nabywca będzie odpowiedzialna za takie szkody lub straty, a my nie dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy.
kupujący powinien spróbować złożyć reklamację w firmie logistycznej, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty. nabywca będzie odpowiedzialny za wysyłek opłat wracać rzeczy.gwarancja i Konserwacja :
oferujemy 1-month bezpłatną wymianę.
kupujący może zażądać w celu wymiany w ciągu 15 dni od otrzymania produktu. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu.
mamy również 12 monthfree konserwacji. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu.
jeśli jakakolwiek część jest wymagane do wymiany, kupujący powinien również zapłacić za costsof na części do wymiany.

Okazje:
Party
Materiał:
Włóknin
Flower Style:
Kwiat Ciąg
Klasyfikacja:
Suszone kwiaty

Szybkie dostawy w kategorii..