• Sprzedaż
  • owy
Szampana Poshing naciśnij na paznokcie akrylowe owalne średniej Pure Color sztuczne sztuczne paznokcie pełna pokrywa klej tipsy
zoom_in

Szampana Poshing naciśnij na paznokcie akrylowe owalne średniej Pure Color sztuczne sztuczne paznokcie pełna pokrywa klej tipsy

€ 1.00 1.21

Figurka produktu
check w magazynie

Szampana Poshing naciśnij na paznokcie akrylowe owalne średniej Pure Color sztuczne sztuczne paznokcie pełna pokrywa klej tipsy Specyfikacja : Jest to popularny styl sztuczne paznokcie Styl prosty i czysty kolor Pełna pokrywa doskonalym siut dla palcami W tym :
1 zestaw 24 szt paznokcie Pakowane przez torbie OPP.   O usługi
1) naszym celem jest, aby zapewnić najlepszą obsługę klienta, a nasz dział obsługi klienta są zawsze stały się, by rozwiązać wszystkie swoje problem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące, , ,Itp. możesz skontaktować się z nami w każdej chwili, będziemy rozwiązać problem i daje najlepszą satysfakcjonującej odpowiedzi. Doceniamy twój 5-STAR opinie.
Proszę * nie * zostawić negatywną opinię przed problem może być rozwiązany 2) sprzedajemy produkty najwyższej jakości z najlepszych ceny i najlepsze nastawienie, wszelkie pytania będą odpowiedział w ciągu 24 HUkazali (ex Cept weekendów i świąt) 3) jeśli nie uda się odpowiedzieć w czasie, proszę zostawić wszystkie twoje pytania bezpośrednio, postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak to możliwe.Płatności porady1) przed zakupem, proszę upewnić się, że, , , W swoim informacje o odbiorcy jest poprawny, uniknąć niepotrzebnych problemów.
Możemy nie zmienił informacje o odbiorcy, gdy paczka ma już wysłany.2) Jeśli masz prośbę na fakturze handlowej, skontaktuj się z nami przed złożeniem zamówienia.3) jeśli masz osobiście dostosowane intencji, skontaktuj się z nami i Zapewni毹danie Wysyłka i inne koszt1) sposobu wysyłki wysłaliśmy jest on oparty na kupującego wybór.2) przedmioty zostaną wysłane w ciągu 1-3 dnia roboczego po zakończeniu płatności otrzymaliśmy. Jeśli masz jakieś specjalne wymagania, prosimy o kontakt z nami.3) wysyłka może być pod wpływem święta, imprezy, pogody i innych niewiadomych. Nie możemy zagwarantować czas przyjazdu.4) jeśli lubisz, pozornie długi czas wysyłki, proszę nie kupować. My nie chcesz, aby uzyskać negatywną lub neutralną lub depresja DSR wynik tylko ze względu na wysyłka czas. Lub można wybrać inne lepiej i szybsze metody wysyłki.5) cła przywozowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę, zamówienie opłaty wysyłki lub opłat. Te opłaty są nabywcy odpowiedzialność. Proszę sprawdzić w urzędzie celnym w danym kraju ustalać co te dodatkowe koszty będą przed licytować/ zakup.6) czas dostawy zależy od przeznaczenia i innych czynników, ale większość krajów są w stanie dostarczyć w ciągu 10 do 30 dni.

Nazwa marki:
EchiQ
Zastosowanie:
Palec
Typ:
Pełna tipsy
Numer modelu:
Fake Nail
Rozmiar:
Oval Nails
Ilość:
24pcs nails
Długość paznokci:
Medium
Szerokość paznokci:
Normal
Typ artykułu:
Fałsz paznokci
Materiał:
ABS

Szybkie dostawy w kategorii..