• Sprzedaż
  • owy
Fonge J01 Wysokiej Jakości Hifi Muzyka Słuchawki Klasyczny Metal W Ucho Earbuds Stereo Bass Słuchawki z Mikrofonem dla Xiaomi iPhone
zoom_in

Fonge J01 Wysokiej Jakości Hifi Muzyka Słuchawki Klasyczny Metal W Ucho Earbuds Stereo Bass Słuchawki z Mikrofonem dla Xiaomi iPhone

€ 2.00 2.65

Figurka produktu
check w magazynie

 Fonge J01 Wysokiej Jakości Hifi Muzyka Słuchawki Klasyczny Metal W Ucho Earbuds Stereo Bass Słuchawki z Mikrofonem dla Xiaomi i Phone Model : J01 Metalu Słuchawki styl : W Ucho Jednostki napędowej : 10mm Resistance16Ω Głośnik : 10mm Wtyczki : 3.5mm Mikrofon : TAK Długość linii : 1.2 m Vocalism Zasada : Dynamiczny Pasmo przenoszenia Zakres : 20 hz-20 khz Kolor : Srebrny, Czarny, Złoty    Ocieplenie wskazówka : JAKO sprzedawca, nie będziemy brać odpowiedzialności za jakiekolwiek problemy dotyczące niestandardowe podczas transportu, należy pamiętać, to, dzięki Za wyrozumiałość.1. proszę sprawdzić jakość i ilość w czasie po otrzymaniu przedmiotu.
2. jeśli chcesz do Zwrotu lub wymiany, skontaktuj się z nami do żądania autoryzacji zwrotu w ciągu 1 tygodnia od daty jest otrzymania. Poproś nam wrócił adres. Nie wysyłać z powrotem na adres na opakowaniu.
3. wyślemy ci nowe lub zwrócimy ci płatności po otrzymujemy zwrócony jeden. Kupujący musi zapłacić za koszty powrotu.
4. wszystkie wracać rzeczy muszą być w oryginalnym opakowaniu i nowych warunkach. Proszę musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretnego powodu do powrotu, swoje nazwisko i numer zamówienia.

Komunikacja:
Przewodowy
Złącza:
Brak
Typ bezprzewodowej:
Brak
Zasada Vocalism:
Dynamiczny
Nazwa marki:
JRGK
Styl:
Ucho
Przycisk sterowania:
Tak
Regulacja Głośności:
Tak
Aktywne Redukcji Szumów:
Nie
Funkcja:
Wspólna Słuchawkowe,Dla Telefonu komórkowego,Słuchawki HiFi,Sport
Typ wtyczki:
Typ linii
Czułość:
100DB
Pasmo przenoszenia Zakres:
20-20000Hz
Długość linii:
1.2 m
Odporność:
16Ω
Wodoodporna:
Nie
Numer modelu:
Fonge J01
Obsługuje apt-x:
Nie
Obsługa Kart Pamięci:
Nie
Wsparcie APP:
Nie
Jest bezprzewodowy:
Nie
Z Mikrofonem:
Tak

Szybkie dostawy w kategorii..