• owy
CATV amplifier module BGY888 40-860 MHZ 34 dB 5pcs
zoom_in

CATV amplifier module BGY888 40-860 MHZ 34 dB 5pcs

€ 24.10

Figurka produktu
check w magazynie

i równoważnik; i równoważnik; i równoważnik; i równoważnik; i równoważnik;zapraszamy do naszego Sklepui równoważnik; i równoważnik; i równoważnik; i równoważnik; i równoważnik;mamy duży zapas i wiarygodnej ceny. We witamy klientów, stowarzyszeń biznesowych i przyjaciół z całego świata, aby skontaktować się z nami i dążyć do współpracy dla wzajemnych korzyści.                                       •Informacje O Wysyłce· przedmioty będą statkiem w ciągu2dni od dokonania płatności otrzymają.· standardowa wysyłka za pomocąmiędzynarodowego Airmail, przedmioty statek z Hongkongui to trwa7-14pracydni (2-3 tygodni) doodbioru dla większości obszaru.· jeśli nie otrzymasz przedmiotu w ciągu30dni roboczych (5 tygodni), proszękontaktnas dozbadaniaobudowy.
•powrotna Polisa· doceniamy twój biznes i oferują natychmiastowy 7 dni polityki powrotów. (7 dnipo otrzymaniutheprzedmioty).
· wracającą rzecz musi być w oryginalnym stanie.
· jesteśmy w stanie zwrotu pieniędzy bez kosztów wysyłki.
•skontaktuj się z NAMI · jeśli masz jakieś pytanie, prosimy o kontakt poprzez Trademanager. • WSKAZÓWKA · należy pamiętać, że Departament Celny w twoim kraju może nałożyć cła lub podatku od sprzedażyna rozkazywać rzeczy wejdzie w danym kraju. jednak, bazując na naszym doświadczeniu, to rzadkodzieje się w małych partiach zamówienia jak nasze. nie możemy być odpowiedzialne za wszelkie podatków lub opłat pobierane przez państwarząd na zakup.
·w przypadku, gdy otrzymał wadliwy lub nieprawidłową pozycję wewnątrz paczkę, prosimy o poinformowanie nas i po prostu zwrócićrzeczdo wymiany.
·prosimy o kontakt, jeśli masz jakieś pytania! postaramy się odpowiedzieć w ciągu 24 godzin,proszę Nie hastynegatywne informacje zwrotne.  

Package:
SMD
Operating Temperature:
BGY888
Model Number:
BGY888
is_customized:
Yes
Dissipation Power:
BGY888
Brand Name:
jestar
Supply Voltage:
BGY888
Condition:
New
Type:
BGY888
Application:
BGY888
Place of Origin:
China (Mainland)

Szybkie dostawy w kategorii..