• Sprzedaż
  • owy
(Retail) Podczerwieni PIR Czujnik Ruchu DOPROWADZIŁY Sufitu Noc Światła Zasilane Z Baterii Lampy Ganek
zoom_in

(Retail) Podczerwieni PIR Czujnik Ruchu DOPROWADZIŁY Sufitu Noc Światła Zasilane Z Baterii Lampy Ganek

€ 3.00 3.12

Figurka produktu
check w magazynie

Czujnik Ruchu PIR podczerwieni LED Sufitowe Noc Światła Zasilane Z Baterii Lampy Ganek Jest to bardzo klasyczny kształt wielofunkcyjny przenośny czujnik światła, wysoka elastyczność, energooszczędne technologii, ochrony środowiska, łatwy do zainstalowania.
1. podczerwieni funkcja czujnika : Gdy nie są ludzkich wchodzi w zakres pomiarowy (w ciągu 2 m) czujnik światła, czujnik światła włącza się automatycznie, automatycznie wyłącza się po opóźnienie około 30 sekund.
2. światła czujnik funkcja : gdy otaczające środowisko, aby osiągnąć pewną jasność, czujnik światła wyłączy się automatycznie sensing możliwości, tym razem ktoś wchodzi w zakres pomiarowy nie jest już oświetlony, funkcja ta może skutecznie oszczędność (indukcyjny noc, w ciągu dnia indukcyjna)
3. zastosowania : przedpokój, przedpokoju, szafa, torby, szufladami i innych urządzeń mogą nie mieć zastosowania gdzie lampy
Wymaga 3x baterie AAA (nie dołączone)
Wymiary : 70x25mm (Lx H)
Waga netto : 54g
Kolor : biały
Materiał : plastik
Pakiet Obejmuje :
1x Czujnik Noc Światła
Uwaga : fotografowania światła i różne wyświetlacze może powodować kolor pozycja na zdjęciu trochę różni się od prawdziwych. Pomiaru dozwolone błąd jest +/-1-3 cm.

Nazwa marki:
REFURBISHHOUSE
Typ artykułu:
Żarówki led

Szybkie dostawy w kategorii..