• Sprzedaż
  • owy
2 sztuk Dla Lenovo ZUK z 2 Z2 pro Mic Microphone Wewnętrzne Nadajnik Część Wymiana Naprawa Dla Lenovo ZUK Z2pro darmowa Wysyłka
zoom_in

2 sztuk Dla Lenovo ZUK z 2 Z2 pro Mic Microphone Wewnętrzne Nadajnik Część Wymiana Naprawa Dla Lenovo ZUK Z2pro darmowa Wysyłka

€ 8.00 9.12

Figurka produktu
check w magazynie

2 sztuk Dla Lenovo ZUK z 2 Z2 pro Mic Microphone Wewnętrzne Nadajnik Część Wymiana Naprawa Dla Lenovo ZUK Z2pro darmowa Wysyłka 1. produkty Szczegóły : 2 sztuk Dla Lenovo ZUK z 2 Z2 pro Mic Microphone Wewnętrzne Nadajnik Część Wymiana Naprawa Dla Lenovo ZUK Z2pro Darmowa Wysyłka 3. pakowanie : wszystkie Części Zamienne do Telefonów komórkowych Pakowane w worki antystatyczne z pudełkiem pianki, aby zapewnić bezpieczeństwo transportu. 4. Delivery w 2 dni roboczych po potwierdzenia płatności. 5. doskonałe usługi po sprzedaży. Oferujemy 3 monthes gwarancji; 6, informacje : dzielimy najnowsze informacje z telefonu komórkowego części zamiennych w Chińskim rynku z wszystkich naszych klientów.
Zauważ : 1. po przesyłka przybył, proszę SPRAWDZIĆ, czy produkty w dobrym stanie.2. jesteśmy profesjonalnym dostawcą, WSZYSTKIE Produkt Testowany pracy przed wysłaniem,Proszę NIE ZAINSTALOWAĆ przed Badaniem. Jeśli Produkt uszkodzone po Instalacji.Nie jesteśmy odpowiedzialni za wszelkie szkody spowodowane przez instalację tego akcesorium.3. JEŚLI nie jesteś zadowolony z produktów po testach. NASTĘPNIE można zainstalować na swój telefon.4. jeśli masz jakieś pytania lub nie jesteś zadowolony z naszych produktów, skontaktuj się z nami w ciągu 3 dni po otrzymaniu produktów, lub będziemy traktować, że produkty otrzymał w dobrym stanie i działa dobrze opisany.5.JEŚLI LCD Już Zainstalowany i znaleźć jakiś problem. Proszę wysłać do nas z powrotem w ciągu 3 dni. Nasze Technika będzie w pełni testu. Jeśli LCD NIE jest uszkodzony lub uszkodzony, wyślemy ci na wymianę (powrotnej wysyłki opłaty będą wypłacane przez ciebie, będziemy płacić wysyłki opłatę dla rozsyłaniem.) UWAGA :  O Deklarowanej Wartości celnej, możemy to zrobić zgodnie z rzeczywistej wartości, ale NIE jesteśmy odpowiedzialni za wszelkie celne problem w kraju przeznaczenia z powodu Źle Deklarowana Wartość.Wysyłka : Będziemy w stanie uzyskać je wysłane przez DHL, EMS, HK LOTNICZEJ Poczta po wyboru. Lub możemy zaoferować państwu najbardziej Ekonomiczne i najbezpieczniejszy sposób wysyłki. Naszym celem jest, aby uzyskać zamówienie dotrzeć do ciebie w najlepszy sposób chcesz.
* DHL zwykle trwa 3-5 dni, aby dotrzeć.
* EMS zazwyczaj dotrzeć do ciebie w 7-15 dni.
* Chiny airmail, epacket normalnie dotrzeć na całym świecie w 15-35 dni.  Odpowiedź :   1. to jest bardzo ważne, aby sprawdzić możliwe wiadomości w e-mailu lub w Aliexpress zamówienie pierwszy trzy dni po płatności, ponieważ nie jest bardzo prawdopodobnie informacji, że czeka na ciebie, aby odpowiedzieć, w celu uniknięcia opóźniania wysyłania out pakiet.

Kompatybilny marka:
Palm
Numer modelu:
For Lenovo ZUK Z2pro
Rozmiar:
For Lenovo ZUK Z2pro
Nazwa marki:
Ivibrate
Elementy:
Mic Microphone
Type:
A+Quality
Sytle:
Mic Microphone Internal Transmitter
Model Number:
For Lenovo ZUK Z 2 pro
Price:
Wholesale
Place of Origin:
Guangdong,China(Mainland)
Material:
Metal
test ok before shipping:
Test one by one
Compatible:
For Lenovo ZUK Z2 pro
For:
Mic Microphone Internal Transmitter Replacement
Feature:
Durable products

Szybkie dostawy w kategorii..